Ideální šatník

 

Váš perfektní šatník

Ideální šatník neexistuje. Je velmi individuální a nelze vytvořit univerzální návod. Většinou trvá několik let, než najdeme to, co nám sluší, v čem se cítíme dobře. To, co nosíme, prozrazuje náš vztah k okolnímu světu. Způsobem, jakým se oblékáme a líčíme ovlivňujeme své okolí: v pracovní kariéře, rodině i ve volném čase mezi přáteli.

Čím jsme starší, tím bychom měly o svém šatníku více přemýšlet. Je příjemné zvýšit si sebevědomí pomocí oblečení a vhodných doplňků v různých etapách života.

Někdy stačí pohled nezávislé osoby do vlastní  skříně, něco vyřadit, něco doplnit, změnit zaběhané kombinace jednotlivých svršků. Mohu zpracovat i jednoduchý módní editoriál pro Vaši osobnost k různým příležitostem jako inspiraci.

Ráda Vám pomohu najít vlastní styl, půjdu s Vámi na asistovaný nákup a vysvětlím pár jednoduchých zásad, s jejichž používáním neuděláte chybu.

Cena poradenství a praktické ukázky v délce min  2 – 3 hodiny, dále dle dohody se pohybuje cca 400,- Kč / hod.

Úvodní setkání a krátká konzultace je zdarma.

O lektorce

Jana Mlatečková je manekýnou a stylistkou. Mnoho let se pohybovala v oblasti módy sama na předváděcím mole nebo při výběru modelů a doplňků pro módní přehlídky a prezentace českých značek z oblasti životního stylu agentury Madam Styl po celé republice. Individuální poradenství v cestě k vlastnímu stylu poskytuje ráda zejména pro zralé ženy.

Ing. Jana Mlatečková, jana.mlateckova@itstyl.cz,  tel. 720 364 751

 

Ukázka návrhu pracovních listů pro konkrétní šatník