Líčení na míru

 

Naučte se líčit sami sebe 

Je snadné, nechat se namalovat od vizážistky. Ale nemáte ji k dispozici denně a také něco stojí. Není jednodušší naučit se namalovat sama sebe? Vy přece znáte svůj obličej i mimiku nejlépe!

Na základě dlouholeté praxe a zkušeností s malováním (make-upem) Vám prozradím nejdůležitější zásady při malování obličeje, se kterými nemůžete udělat chybu! Nenabízím žádné produkty, ale metodiku, jak sama sebe nejlépe namalovat a jak se nalíčit pro různé příležitosti.

Budu se Vám věnovat individuálně nebo připravím kurzy sebelíčení pro kamarádky, příbuzné nebo kolegyně z práce. Je to i vhodný benefit pro pracovní ženské kolektivy.

Délka kurzu je individuální, program připravím na míru a podle počtu zúčastněných. 

Cena poradenství a praktické ukázky v délce min  2 – 3 hodiny, dále dle dohody se pohybuje cca 400,- Kč / hod, u kurzů pro kolektivy záleží na podmínkách a počtu osob.

 

 

O lektorce

Alena Horylová je tanečnicí a choreografkou. Mnoho let se podílela na choreografiích módních přehlídek a prezentacích českých značek z oblasti životního stylu agentury Madam Styl po celé republice. Poradenství v sebelíčení připravuje pro dospívající dívky i zralé ženy.

Ing. Alena Horylová, alena.horylova@volny.cz, tel. 777 818 814