Originální šperky

Nové šperky a další aktuality najdete na Facebook stránce

Originální ručně vyráběné šperky

Šperky Aleny Horylové jsou stylově klasické, podtrhující krásu a jedinečnost původního materiálu, ale i úsměvné nebo extravagantní. Zajímavé jsou svým detailem nebo spojením nesourodých materiálů a velmi pečlivým zpracováním.

Všechny jsou "živé," pro fotografie byly zapůjčeny z šatníků jejich majitelek, které je s oblibou nosí při různých příležitostech. Někdy tvoří autorka podle své fantazie, někdy materiál sám napoví, jakou má mít konečnou podobu, někdy je šperk navrhován přímo ke konkrétnímu oděvu. Všechny šperky jsou originály, zhotoveny v jednom kusu a provedení.

Ceny šperků závisí podle použitého materiálu a pracnosti vytvoření, náušnice a náramky od 150 Kč, náhrdelníky a korále od 300 Kč výše.

O autorce

Alena Horylová je ženou mnoha talentů. Je geoložkou, cestovatelkou, tanečnicí a choreografkou. Miluje přírodu, zvířata, umění, historii a archeologii. Narodila se ve znamení panny, je velmi precizní a vše co dělá, dovede k dokonalosti. Takové jsou i její šperky, ať jsou zhotoveny z drahých kamenů nebo přírodních materiálů, se kterými pracuje nejraději. Svou inspiraci čerpá na svých cestách po Egyptě, Sýrii, Gambii, Mauriciu, Sumatře, Bali, Kypru a dalších zemích, ale i v lesích a zahradách v okolí svého domova.

Výraznými šperky, které s oblibou sama nosí, vyjadřuje svou osobnost, s radostí tvoří i pro své přátele a známé.

Ing. Alena Horylová, alena.horylova@volny.cz, tel. 777 818 814